Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z Auchan Piaseczno do Piaseczno Al.Kalin trasa przejazdu

 
Materiał nagrywany przy pomocy Flip Video HD, z samochodu Skoda Octavia 1.9 Tdi. 0:01 Wyjazd z Parkingu Auchan Piaseczno 0:30 Wiadukt nad ulicą Puławską z parkingu 0:54 Wjazd na ulice Puławską w kierunku Piaseczna 1:08 Skręt na Nową Iwiczną 1:22 Światła przy szkole policyjne w PIasecznie 2:04 Ulica Energetyczna ( po prawej mamy outlet po lewej decatlon) 2:50 Skrzyżowanie z ulicą Okulickiego (trasa 721 Konstancin Jeziorna-Nadarzyn) 3:05 Przejazd obownicą (Armii Krajowej) 4:31 Skrzyżowanie z ulicą Żeromskiego 6:05 Zjazd z obwodnicy PIaseczna (trasa 79) 6:14 17 stycznia w PIasecznie 6:33 Wjazd w ulicę 1 Maja w Piasecznie 7:20 Skręt w ul.Sporotwą 7:33 Zakończenie Trasy na Al.Kalin 55

 


majki1501
 
Data pliku video: 2012-06-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola