Belka
Sobota, 4 Maja 2024   imieniny: Florian, Malwina, Monika
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Piaseczno, Spotkanie dla Rodzin Zastępczych

2012-02-18  
Źródło artykułu: Piaseczno.eu, Autor zdjęć: Materiały promocyjne
 
Piaseczno, Spotkanie dla Rodzin Zastępczych

Rodziców zastępczych wychowujących młodzież w wieku między 15 a 17 rokiem życia zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. innowacyjnego projektu usamodzielniania.

Organizatorem spotkania i zarazem realizatorem projektu „Z opieki w dorosłość – model usamodzielnienia” jest Towarzystwo Psychoprofilaktyczne - Oddział w Warszawie.

Projekt obejmuje młodzież w wieku między 15 a 17 rokiem życia i skierowany jest do wychowanków Domów Dziecka oraz Rodzin Zastępczych. Innowacyjność proponowanego projektu polega na zaawansowanej współpracy asystentów usamodzielnienia z wychowankami w oparciu o szczegółową diagnozę problemową i stworzony indywidualny plan pracy z usamodzielnianym. Działania asystentów nakierowane będą na wspieranie aktywności, odpowiedzialności i samodzielności wychowanków.

Spotkanie informacyjne dla rodziców zastępczych odbędzie się 18 lutego 2012 r. o godzinie 10:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Barbara Nowacką tel.696-418-666.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

DL/UMiG Piaseczno
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola