Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

JAK OPRAWCY CHRYSTUSOWI TAK W SĄDZIE W PIASECZNIE ZASŁANIAJĄ POLAKOM OCZY 16-02-2018

 
16 lutego 2018, Piaseczno, ul. Kościuszki 14 - magister Adam Czeczetkowicz nękany sądownie za opór przeciwko wojnie hybrydowej prowadzonej przez hasbarę przeciwko Polsce w internecie. Po donosie nieznanych sprawców związanych z miliarderem Sorosem jest sądzony przez Sąd Rejonowy w Piasecznie za to, że zakwestionował obrażanie i szkalowanie dobrego imienia Polski w internecie. Pan Adam publicznie przez Internet zwrócił uwagę, że powszechnie szkodzą Polsce Obcy, Wrogowie Polski i Polaków. Pan Adam napisał, że Nie-Polacy "powinni być wymeldowani z Polski". W swojej emocjonalnej wypowiedzi popełnił literówkę (jest dyslektykiem) i napisał "powinni być wymendowani z Polski". Swoją literówkę jak tylko zwrócili mu uwagę Policjanci (dziekujemy za interwencję w obronie prawa i porządku!) szybko poprawił, lecz złośliwi Wrogowie nękają go sądownie. Przyjaciele Adama z Narodowej Wolnej Polski (NWP Damiana Bieńko), szef Niklota Nowy York Piotr Czeczetkowicz oraz twórcy TELEWIZJI NARODOWEJ (Bartłomiej Kurzeja, Eugeniusz Sendecki, Łukasz Rempalski, Marcin Krasnodębski) byli obecni na rozprawie i wspierali Pana Adama. Eugeniusz Sendecki został zaatakowany przez Sędziego SR Rafała Janiszowskiego-Downarowicza, który zakazał mu filmowania rozprawy dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Swoją decyzję Sędzia uzasadnił fałszywie - że Sendecki filmuje "dla celów prywatnych", pozostał głuchy na informacje - że to nieprawda, bo Eugeniusz Sendecki filmuje dla celów społecznych. Sendecki złożył wniosek o odwołanie Sędziego, pozbawienie immunitetu, ukaranie i wydalenie ze stanu sędziowskiego.

 


EugeniuszSendecki71
 
Data pliku video: 2018-02-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola