Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Warsztaty Kompetencji Rodzicielskich w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Data dodania: 2014-02-03
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
Zmęczona płaczem ukochanego dziecka? Wiemy jak sprawić byś więcej czasu spędzała na zabawie z niemowlęciem zamiast na jego uspokajaniu.

Centrum Medyczne CMP zaprasza do skorzystania z udziału w Warsztatach Kompetencji Rodzicielskich, które służą doskonaleniu relacji Rodzic – Dziecko. Umiejętności oraz wiedza zdobyta podczas zajęć ma na celu zastosowanie jej w rozwiązaniu codziennych problemów. Trakcie warsztatów nauczymy Rodzica między innymi:
W jaki sposób nosić, bawić się, karmić oraz kąpać dziecko tak by nie hamować jego rozwoju.
Jak bezpiecznie masować niemowlę tak by budować wspólną więź i uwolnić potencjał ukochanego dziecka.
Jak wykonać masaż antykolkowy.
Jak dobierać właściwe zabawki.
Jak wychwycić sygnały świadczące o nieprawidłowym rozwoju dziecka.

Poruszymy również tak ważne tematy jak:
Jak dobrać odpowiednie buciki dla dziecka?
Chusty do noszenia, czy rzeczywiście są zdrową alternatywą?
Fotelik samochodowy. Czy bezpieczeństwo w czasie jazdy idzie w parze ze zdrowiem kręgosłupa Twojego dziecka?
I wiele innych tematów, o których wiedzą fizjoterapeuci a nie przeczytasz o nich w czasopismach dla rodziców.

Zapraszamy do poszerzania rodzicielskich kompetencji poprzez udział w warsztatach, które odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 9.30. Koszt udziału 350 zł za dziecko (wraz z rodzicem). Warsztaty to cykl 4 spotkań po 1 h.

Zapraszamy również do udziału w spotkaniach indywidualnych we wtorki o godzinie 9.00. Koszt udziału 300 zł za dziecko (wraz z rodzicem), czas trwania zajęć 2 h (2 spotkania po 1h).

Mamo, Tato! Czy wy też czasem czujecie się przytłoczeni rodzicielstwem? Nasze warsztaty przywrócą wam radość z bycia rodzicami.
Kontakt
Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola