Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Technik Informatyk - ŻAK Piaseczno - szkoły za darmo

Data dodania: 2012-02-13
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Tylko w ŻAKu możesz zdobyć tytuł technika informatyki zupełnie ZA DARMO! Nauka w systemie zaocznym (sobota i niedziela co dwa tygodnie). Nie pobieramy żadnych opłat - 0 zł wpisowe, 0 zł czesnego, 0 zł legitymacja, 0 zł zaświadczenia do ZUS, KRUS, WKU i inne.
Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Poznaj szczegóły na naszej stronie lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu.
Zapraszamy :)
Kontakt
05-500 Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 21
tel. (22) 726-74-73
www.zak.edu.pl/piaseczno
piaseczno@zak.edu.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola