Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Szkoły ZA DARMO dla dorosłych - ŻAK Piaseczno

Data dodania: 2013-03-04
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

NOWA, ZIMOWA REKRUTACJA W SZKOLE ŻAK W PIASECZNIE TRWA!

Już dziś, nie wychodząc z domu, możesz zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku! Skopiuj ten link i wypełnij formularz kontaktowy: http://zak.edu.pl/formularz_kontaktowy/

Oferujemy naukę w:
- Liceum Ogólnokształcącym
- Szkole Policealnej (NIE WYMAGAMY MATURY) m. in.
• Technik Administracji (2 lata)
• Technik BHP (1,5 roku)
• Technik Informatyk (2 lata)
• Technik Rachunkowości (2 lata)
• Florysta (1 rok)

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, organizujemy państwowy egzamin zawodowy i maturalny, nauka przez cały okres kształcenia jest BEZPŁATNA.

Kontakt

Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły:
Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 21
tel. 22 726 74 73
e-mail: piaseczno@zak.edu.pl
gg: 31963626

lub na stronie www.zak.edu.pl/piaseczno

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola