Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Promocyjne ceny pakietu szczepionek na HPV w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Data dodania: 2014-04-18
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
Zadbaj o swoje zdrowie! Przyjdź do przychodni CMP i zaszczep się przeciwko HPV.
Rak szyjki macicy jest drugim zaraz po raku sutka nowotworem występującym u kobiet w Polsce. Zapadalność dotyczy około 3600 kobiet rocznie. Niestety tak wysoka częstość występowania nowotworu jest głównie wynikiem braku profilaktyki.

Skorzystaj z promocji w przychodniach Centrum Medycznego CMP kupując pakiet 3 szczepionek zapłacisz tylko 1000 zł (płatność za wszystkie z góry) w cenie otrzymasz także konsultację wraz z badaniem cytologicznym.

Pamiętaj – w ten sposób możesz uratować swoje życie! Wcześnie wykryty rak szyjki macicy jest prawie w 100% wyleczalny!! Więcej o wirusie HPV możesz dowiedzieć się w naszej Poradni HPV – czytaj tu.

Czas promocji ograniczony do 30 czerwca 2014 r. Promocje nie łączą się z innymi rabatami i upustami.
Kontakt

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola