Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pracownia endoskopowa ( gastroskopia, gastroskopia przeznosowa, kolonoskopia, polipektomia) w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Data dodania: 2014-03-28
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
przychodnia CMP Piaseczno otwiera Pracownię Endoskopową. W ramach Działalności Pracowni, będziemy wykonywać następujące usługi:

- Gastroskopia przeznosowa - Bezbolesna forma badania
- Gastroskopia z testem na Helicobacter pylori (test ureazowy )
- Gastroskopia
- Kolonoskopia
- Polipektomia (endoskopowe usunięcie 1 polipa)

Personel Pracowni Endoskopowej:
Badania:
- dr Arkadiusz Maj we wtorki 8.00-12.00 i w soboty 9.00-11.00 – badania dla dorosłych i dzieci (dodatkowo wykonuje gastroskopię przeznosową)
- prof. Andrzej Szawłowski w czwartki 15.00-19.00 – badania dorosłych i dzieci
Kontakt
Więcej informacji na www.cmp.med.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola