Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Poszukiwani wolontariusze

Data dodania: 2013-05-07
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Fundacja CMP – Czy Mogę Pomóc? jest organizacją non-profit posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Koncentruje się na potrzebach lokalnej społeczności. Każdy dzień to inny przypadek, inny problem, a także zupełnie inne rozwiązanie. Komuś potrzebne jest słowo wsparcia, komuś pieniądze na leki, a jeszcze innemu ramię, na którym można się wesprzeć. Beneficjentami pomocy są zarówno dzieci jak i dorośli, chorzy, samotni, bez środków do życia, skrzywdzeni przez los, a czasem przez drugiego człowieka. Oni wszyscy potrzebują pomocy, a jak udowadnia codzienna praca fundacji, czasem wystarczy naprawdę niewiele, aby odmienić los człowieka.

W związku z intensywnym rozwojem oraz potrzebą realizacji coraz większej liczby potrzeb podopiecznych poszukujemy osób, które dołączyłyby do zespołu Fundacji jako:

WOLONTARIUSZ
podczas pikniku rodzinnego i koncertu zespołu Varius Manx
Piaseczno 26 maj 2013 r.

Zadania:

Zachęcanie uczestników pikniku i koncertu do wrzucania symbolicznej kwoty do puszek .
Całość zebranych środków przekazana zostanie na rzecz chorego Kubusia.

Wymagania:

• wielkie serce, zaangażowanie, nieobojętność na cierpienie innych, empatia
• odpowiedzialność, dobra organizacja, punktualność, uczciwość
• chęć niesienia pomocy

Świat jest tylko taki, jakim go sobie stworzymy.
My chcemy tworzyć go z radością.

Z wolontariuszami podpisujemy umowy wolontariackie, a po dobrym wykonaniu zadania wystawiamy rekomendacje, które można wykorzystać w przyszłym życiu naukowym i zawodowym. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z działalnością Fundacji CMP – Czy Mogę Pomóc? www.czymogepomoc.pl

Kontakt
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres email marketing@cmp.med.pl z dopiskiem „wolontariusz – Piknik Rodzinny”. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola