Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Poradnia Zaawansowanej Okulistyki w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Data dodania: 2014-02-04
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
W przychodni CMP Piaseczno od stycznia 2014r. rusza Poradnia Zaawansowanej Okulistyki dla dzieci i dorosłych.

Zakres usług:

Poradnia okulistyczna dla dzieci: badanie i leczenie niemowląt,dzieci i młodzieży, prowadzenie dzieci z zezem i niedowidzeniem, dobór korekcji, badanie i leczenie chorób oczu.

Poradnia okulistyczna dla dorosłych: badanie i leczenie chorób oczu, dobór soczewek kontaktowych, dobór korekcji.

Poradnia AMD: prowadzenie pacjentów ze zwyrodnieniem plamki związanym z wiekiem, kwalifikacja do leczenia, rehabilitacja wzrokowa, badania:OCT, autofluorescencja, angiografia fluoresceinowa, mikroperymetria.

Poradnia Jaskry: prowadzenie pacjentów z jaskrą, badania: pole widzenia, pomiar ciśnienia oraz grubości rogówki( tonometria aplanacyjna, bezkontakowa z pachymetrią, pachymetria ultradźwiękowa), OCT(GDX, HRT, DDLS).

Poradnia retinopatii cukrzycowej: diagnostyka i leczenie, angiografia fluresceinowa, OCT(obrzęk plamki), USG, kwalifikacje do iniekcji.

Poradnia laserowa: zakrzep żył siatkówki, degeneracje obwodu siatkówki, retinopatia cukrzycowa.

Kontakt
Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola