Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Poradnia HPV w przychodni Centrum Medycznego CMP Piaseczno

Data dodania: 2014-02-07
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
Naszych pacjentów otoczymy opieką świetnych specjalistów oraz kompleksowym podejściem obejmującym profilaktykę, diagnostykę, specjalistyczne leczenie i kontrolę po leczeniu.

Zespół lekarzy: dermatolog wenerolog – dr Hanna Owsińska, ginekolog- dr Andrzej Nowakowski (cytologie, kolposkopie), urolog- dr Grzegorz Piotrowicz oraz chirurg- dr Leszek Adadyński (laseroterapia) będą współpracować ze sobą w ramach poradni HPV aby skutecznie walczyć z tym obecnie bardzo powszechnym, a jednocześnie wstydliwym problemem.

W Poradni CMP jest możliwość skorzystania z następujących usług:

konsultacje specjalistów,
szczepienia profilaktyczne,
kolposkopia
cytologia (na dotychczasowych zasadach),
badania genetyczne (w kierunku HPV),
laseroterapia

Infekcja HPV jest to obecnie najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową. Zakażenie może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Większość zakażeń ulega samowyleczeniu. Niestety, u części pacjentów infekcja przechodzi w formę przewlekłą. Zmiany mogą być widoczne gołym okiem (kłykciny) lub wykrywane tylko badaniami takimi jak cytologia czy w badaniu genetycznym wymazu z szyjki macicy lub z prącia. Diagnostyka i leczenie są niezwykle ważne gdyż HPV ma wiele typów, a niektóre z nich są „rakotwórcze”. Dzięki współpracy naszych lekarzy, pacjent nie będzie czuł się zagubiony, lecz otrzyma dokładne informacje na temat infekcji, a czas związany z szukaniem pomocy i leczenia zostanie skrócony do minimum.

Kontakt
Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50.

www.cmp.med.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola