Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych ŻAK w Piasecznie

Data dodania: 2012-03-12
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Liceum dla dorosłych w systemie zaocznym!

Ostatni nabór do Dwuletniego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych po Szkole Zawodowej! Od 1 września 2012 nie będzie już pierwszych klas ULO więc to ostatnia szansa aby zdobyć wykształcenie średnie w dwa lata.

Zdobądź średnie wykształcenie - tylko w ŻAKu zupełnie ZA DARMO!!! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl/piaseczno lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły:

Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 21
Tel: (22) 726-74-73
Mail: piaseczno@zak.edu.pl

UWAGA: ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!! Rekrutacja trwa do 31 marca!
Kontakt
Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 21
Tel: (22) 726-74-73
Mail: piaseczno@zak.edu.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola