Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych - ŻAK Szkoły za darmo

Data dodania: 2012-02-13
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
W szkole ŻAK możesz zdobyć wykształcenie średnie ZA DARMO!

Prowadzimy nabór do LO dla dorosłych. Nauka trwa 3 lata. Po skończeniu liceum można podejść do egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się w Piasecznie w systemie zaocznym (sobota i niedziela co dwa tygodnie).

Prowadzimy również nabór do Liceum Uzupełniającego dla wszystkich osób które ukończyły Zasadniczą Szkołę Zawodową. Nauka trwa 2 lata. Po skończeniu uzupełniającego liceum można podejść do egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się w Piasecznie w systemie zaocznym (sobota i niedziela co dwa tygodnie). UWAGA JEST TO OSTATNI NABÓR DO ULO!!!

Nie daj się wyprzedzić! Liczba miejsc ograniczona!
Kontakt
www.zak.edu.pl/piaseczno

05-500 Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 21
tel. (22) 726-74-73
GG 31963626
piaseczno@zak.edu.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola