Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Lekcje języka angielskiego

Data dodania: 2012-01-09
Kategoria: Edukacja » Nauka języków
 

Czy chcesz poprawić swój angielski?

Jesteś sfrustrowany swoją niepewnością w komunikowaniu się w języku angielskim?

Chciałbyś umieć mówić, słuchać i rozumieć język angielski lepiej? To jest łatwiejsze niż myślisz! Co powiesz na …

około godziny tygodniowo z trenerem językowym a będziesz zdziwiony jak szybko twój angielski się poprawi

Jestem trenerem językowym, którego językiem ojczystym jest angielski, z ponad 10 –letnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego nabytego poprzez szkolenia prowadzone dla firm, dorosłych oraz dzieci mających ponad 11 lat.

Mieszam w Józefosławiu i oferuję lekcje językowe w moim domu lub w Twoim miejscu zamieszkania w okolicach Piaseczna lub Konstancina. Alternatywnie mogę również dojechać do Twojego miejsca pracy.

Oferuję szeroki zakres usług w zakresie nauki języka angielskiego dla osób indywidualnych lub małych grup, które będą skoncentrowane na nauce języka angielskiego

1. dla celów ogólnych

2. dotyczącego celów zawodowych, zarządzania, komunikacji biznesowej oraz przygotowania do egzaminu LCCI


Oferuję także skrojone na miarę potrzeb lekcje językowe jako ustruktyryzowane kursy angielskiego.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej lub chciałbyś otrzymać bezpłatną 60 minutową konsultację językową, proszę o kontakt

pozdrawiam,

Angus

Angus tel. 0608 826153 lub adres e-mail angusroddie@wp.pl

Kontakt

Tel. 608 826 153

Email angusroddie@wp.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola