Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

BOOT CAMP 2013 by STOWARZYSZENIE FABRYKA SPORTU

Data dodania: 2013-07-03
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 

Kim Jesteśmy?
Nową instytucją związaną z „promocją aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, a także i dorosłych”, która powstała dzięki inicjatywie mieszkańców z dzielnicy południowej Warszawy, Józefosławia, gmin Piaseczno i Konstancin-Jeziorna.

Otwarte Treningi!
BOOT CAMP to trening funkcjonalny na świeżym powietrzu. Możesz stać się częścią zespołu, który Cię wspiera i motywuje. Dzięki temu szybciej osiągniesz swój cel i świetnie spędzisz wolny czas!

Gdzie?
Park Piaseczno przy ul. Chyliczkowskiej

Kiedy?
Od 27 czerwca do 28 lipca
- czwartki 18:30 – 20:30
- niedziele 12:30 – 14:30

Dla kogo?
Dla wszystkich! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Sport to zdrowie!

Wstęp za darmo!

Kontakt

Zapraszamy na stronę www.fabrykasportu.eu

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola