Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Andrzejki z brokerem edukacyjnym na wesoło

Data dodania: 2014-11-25
Kategoria: Edukacja » Pozostałe
 

Z okazji zbliżających się Andrzejek zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Brokerem Edukacyjnym z przymrużeniem oka. Będziemy wróżyć, zgadywać i przewidywać, co Was może spotkać w kolejnym roku w życiu zawodowym i edukacyjnym. Przygotowaliśmy już wosk, wróżby i niespodzianki.
Warunkiem udziału jest ochota na zabawę i odpowiedni zapas poczucia humoru.
Miejsce odbywania się spotkania : Biuro projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery”, ul. Kniaziewicza 8, Piaseczno, II piętro, pok. nr 5.
Termin: 27.11.2014 r. (czwartek), godz. 16.30-19.30

 

Wszystkie wydarzenia realizowane w ramach projektu "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery są bezpłatne". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kontakt

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy pod tel. 505-05-25-14 lub e-mail broker.edu@spoza.org.pl lub u brokerek edukacyjnych.

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola