Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Akademia Piłkarska Mirkowa Konstancin

Data dodania: 2011-11-23
 

CELE

Podstawowym celem Akademii Piłkarskiej Mirkowa Konstancin jest szkolenie przyszłych zawodników dla pierwszej drużyny RKS-u Mirków, innych miejscowych zespołów oraz w miarę możliwości dla klubów występujących w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Mimo wszystko najważniejszymi celami są wychowawczy, edukacyjny oraz sportowy. Chcemy nauczyć dzieci umiejętności bycia częścią grupy, współzawodnictwa głównie poprzez zabawę, ale również odpowiednie ćwiczenia. Istotną kwestą jest, aby gra w piłkę nożną sprawiała przyjemność i radość, dlatego też nasz sztab szkoleniowy na każdym kroku pomaga dzieciom pokonywać własne lęki oraz trudności. Przywiązujemy również wagę do odpowiedniego zachowania dzieci poza boiskiem oraz ich wynikami w nauce. Staramy się rozwijać dzieci jako piłkarzy, ale również jako ludzi.

NABORY

Na moment obecny nabór do Akademii Piłkarskiej Mirkowa Konstancin trwa nieprzerwanie do momentu zgłoszenia drużyn juniorskich do rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które nastąpi w marcu 2012 roku. Treningi odbywają się zawsze w poniedziałki i piątki o godzinie 16:00 na stadionie RKS-u Mirków przy ulicy Mirkowskiej 41. Obecnie szkolimy następujące roczniki: 1999, 2000, 2002, 2004, 2006.

BAZA SZKOLENIOWA

Dzieci trenujące w Akademii Piłkarskiej Mirkowa Konstancin mają do swojej dyspozycji w ciągu roku:
pełnowymiarowe, trawiaste boisko przy ulicy Mirkowskiej 41 (stadion RKS-u);
halę sportową GOSiR przy ulicy Żeromskiego;
boisko ze sztuczną trawą przy Gimnazjum nr 1.

Kontakt

Maciej Wesołowski
maciejwesołowski@rksmirkow.com
+48 518-584-326

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola