Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

20181128 Nowe , futurystyczne Centrum Handlowe w Piasecznie : N - PARK dobę przed otwarciem !

 
Piękne , zmysłowe , fantastyczne Centrum Handlowe Piaseczna o nazwie N - PARK położone przy ulicy Nowej 4 , w Starej Iwicznej to będzie nowe miejsce pielgrzymek mieszkańców Piaseczna i okolic , a jeśli przy N- PARKU powstanie kino choćby z dwiema salami , to sukces nie tylko gwarantowany , ale i stały , a konkurencyjne , przestarzałe Auchan może pakować walizki ! Bedzie tu Centrum Medyczne Lux Med , będzie pizzeria , sklep zoologiczny , SMYK dla dzieci , sklep EURO RTV AGD , Księgarnia ( moje marzenie - książkowego mola to praca w księgarni lub bibliotece ) , skandynawski sklep meblowy oraz liczne sklepy z ubraniami lepszej jakości niż chiński chłam z Wólki Kosowskiej czy Auchan ! Przed Centrum liczne miejsca parkingowe , w pobliżu planowany przystanek lokalnej komunikacji miejskiej , a Państwowa Straż Pożarna dokładnie i rzetelnie kontrolowała obiekt przed uruchomieniem , ściśle współpracując z ochroną obiektu ! Praktycznie do N - Park można się dostać od ulicy Nowej oraz od ulicy Mleczarskiej i ulicy Słonecznej ! To nowy , świetny , interesujący i dobry punkt na mapie Miasta i Gminy Piaseczno ! Planuję być na jutrzejszym otwarciu jako korespondent Telewizji Narodowej i pułkownik Narodowej Armii Polski oraz bywać stałym klientem i gościem N - PARK !

 


Tomasz Krasucki
 
Data pliku video: 2018-11-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piaseczyński

Powiat piaseczyński – ten jeden z najbogatszych, a co za tym idzie najlepiej rozwijających się powiatów znajduje się w centralnej części województwa mazowieckiego, z siedzibą w Piasecznie. W obrębie powiatu znajduje się sześć gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Prażmów.

Tereny stanowią przede wszystkim użytki rolne. Dużą część stanowią także lasy. Łączna długość ośmiu pieszych szlaków turystycznych to aż 200 km. Istnieją tu również znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Istnieją również oznakowane szklaki do konnych przejażdżek. Świadczy to tylko o tym, że w powiecie jest wiele do oglądania. Duże kompleksy leśne, wydmowe pagórki, skarpa Wisły, stawy i zalewy i nadrzeczne łąki zapewnią zapierające dech w piersiach widoki. Wśród zabytków trzeba wymienić XV-wieczny zamek w Czersku, liczne kościoły, ratusze, dworki, wiatraki i stare cmentarze. Na sportowców amatorów czekają kluby tenisowe i jeździeckie, a także spływy kajakowe na Wiśle. Również fani wędkowania poczują się usatysfakcjonowani. Wystarczy udać się na wypad do Zalesia Górnego, to właśnie tam znajduje się popularny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola